Doprava

Převoz zavazadel a osob na Lužnici a Nežárce

Chcete si sjet Lužnici nebo Nežárku na více dní a narazili jste na limit 50l? Nebo řeka zase zlobí a není moc vody? Cestujete vlakem a krosna po vybalení není kam dát? Nechcete se celou cestu bát, že večer nebudete mít suché věci? Vzali jste si tedy auto, ale nebaví vás se celý den krotit, protože večer ho musíte převést do dalšího kempu?

Vše se dá vyřešit. Máme totiž v nabídce přepravu zavazadel mezi kempy, která vám všechny tyto
starosti vyřeší!

Jak to u nás funguje?

Službu je vázána na objednávkou lodí od Půjčovny lodí Marie. Batohy převážíme mezi kempy po celém toku od Suchdola nad Lužnicí po soutok s Vltavou v Týně nad Vltavou. Časy předání a převzetí zavazadel na jednotlivých místech se domluví, když vám přivezeme lodě, protože je více variant, jak budou vaše zavazadla přepravována.

Cena služby je 40 Kč zavazadlo/den.
Minimální cena přepravy zavazadel je 350 Kč/den

Upozornění k převozu zavazadel
Chceme předejít zbytečným komplikacím, takže není možné v převážených zavazadlech nechávat po dobu převozu žádné cenné věci (telefony, foťáky, peněženky apod.). Tyto věci si vezměte s sebou na loď. Je možné zapůjčit si 3,5 litrový soudek, do kterého si tyto věci během plavby schováte.

Dále doporučujeme nepřevážet v zavazadlech křehké věci, zejména alkohol ve skleněných lahvích. V případě poškození nebo ztráty zavazadla je možné nárokovat náhradu škody do výše max. 1 000 Kč. Většina těchto „nepříjemností“ se nechá vyřešit zapůjčením lodí v rámci námi nabízeného
programu „POHODA“ !

Podrobnosti naleznete zde.
Po telefonické domluvě a v situaci, kdy máme volné kapacity, poskytujeme službu převozu lodí nebo osob i pro ostatní vodáky. Nabídka a cenová kalkulace je v tomto případě individuální dle aktuálního stavu věcí.

Doprava lodí:

Dopravu lodí účtujeme dle vzdálenosti míst zahájení a ukončení každého zapůjčení. Vycházíme z ceny 7,- Kč/km. Přesnou cenu dopravy lodí na zvolená místa vám rádi zašleme v nabídce, kterou vám bezplatně vyhotovíme po vyplnění poptávkového formuláře nebo na základě zaslaného dotazu na info@pujcovna-marie.cz.

Pro představu níže uvádíme maximální ceny dopravy dovozu a odvozu lodí na jednotlivých řekách:

  • Na Lužnici účtujeme dopravu v maximální výši 800,- Kč za dovoz a odvoz lodí.
  • Na Vltavě účtujeme dopravu v maximální výši 1500,- Kč za dovoz a odvoz lodí.
  • Na Sázavě účtujeme dopravu v maximální výši 2200,- Kč za dovoz a odvoz lodí.
  • Na Otavě účtujeme dopravu v maximální výši 2500,- Kč za dovoz a odvoz lodí.
  • Za dopravu lodí na ostatní řeky v ČR účtujeme dopravné ve výši 7,00 Kč za kilometr. Stejné podmínky platí i pro odvoz lodí z cíle cesty.

Zápůjčky na Sázavu a Otavu musí splňovat podmínku minimální ceny zapůjčení větší než 4000,- Kč

Výše uvedené podmínky dopravy platí při dopravě do 15-ti lodí nebo 6-ti raftů. Při dopravě většího množství účtujeme cenu dohodou.